DenizBank için geliştirdiğimiz mobil uygulamada her çiftçinin üretim maliyetlerini düşürürken verimi artırmak amaçlanır. Uygulama sayesinde alacağınız tavsiyeler uzman ziraat mühendisleri tarafından hazırlanır. Tavsiyeler doğrultusunda olası riskleri azaltabilir, hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. İster çiftçi olun isterseniz de hobi amacıyla bahçe işleriyle ilgilenin uygulamadan ihtiyaçlarınız doğrultusunda yararlanabilirsiniz.Deniz’den Toprağa uygulaması sayesinde her çiftçi tarlasında kullanabileceği kendine özel akıllı bir danışmana sahip olur.

 

Türkiye genelinde yetiştirilen 100’den fazla zirai ürün için sulama, ekim, gübreleme, ilaçlama ve hasat tavsiyeleri alabilirsiniz. Çiftçiler, tarlalarında karşılaşabilecekleri her türlü problemde alanında uzman ziraat mühendislerine danışabilir. Ziraat mühendislerine ulaşmak için video ve ses kaydı, fotoğraf ya da yazılı dosya kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden tahmini 3 günlük hava durumunu takip edebilirsiniz. Bu sayede don, sel ve aşırı yağış gibi olası risklere karşı önceden önlem alabilirsiniz. En güncel borsa ve hal fiyatlarını uygulama üzerinden görebilirsiniz. Uydu bağlantısı sağlayan Deniz’den Toprağa uygulaması sayesinde tarlanızın güncel durumunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. Uygulama sayesinde tarım desteklerini anında öğrenebilirsiniz.

 

Deniz’den Toprağa uygulamasından yararlanabilmek için DenizBank müşterisi olmanıza gerek yok. Tüm çiftçiler bu zirai danışmanlık uygulamasından yararlanabilir.

 

BENZER PROJELER